• Wpisów: 48
 • Średnio co: 75 dni
 • Ostatni wpis: 7 lat temu, 13:38
 • Licznik odwiedzin: 46 615 / 3680 dni
 
wiolka1
 
Czy każdy człowiek może być zbawiony?

Tak! Tak, drogi Czytelniku,z pewnością,każdy kto CHCE, może być zbawiony!
W tym miejscu może też paść pytanie czy to trudne i w ogóle jakie są warunki,które należałoby spełnić,aby dostąpić zbawienia?
I w tym przypadku odpowiedź jest również twierdząca:tak,jest kilka takich warunków,a ich spełnienie jest wykonalne przez każdego, nawet bardzo słabego i niepozornego człowieka.
Oto i one:
1.Nawrócić się do Pana Jezusa,to znaczy z żalem zwrócić się ku Niemu, oddając Mu swoje życie w akcie definitywnego odwrotu od dotychczasowej drogi grzechu i wierzyć Ewangelii:”...upamietajcie się i wierzcie Ewangelii;(Ew.św.Ma.1,15)
2.Wiarą przyjąć Chrystusa Pana jako swojego osobistego Zbawiciela:”Tym zaś, którzy go przyjęli, dal prawo stać się dziećmi Bożymi,tym którzy wierzą imię jego...”(Ew.św.Jn.1,12)
3.Odrodzić się z wody(obrazowe przedstawienie Słowa Bożego) i Ducha Świętego:”Odpowiedział Jezus:Zaprawdę,zaprawdę,powiadam ci:jeśli się kto nie narodzi z wody i z Ducha,nie może wejść  do Królestwa Bożego”(Ew.św.Jn.3,5 ; Jak.1,18 ; 1 Pio.1,23)
4.Zwróćcie się do Pana w pokornej modlitwie:”Każdy  bowiem, kto wzywa imienia Pańskiego, zbawiony będzie.”(Rzym.10,13)
5.Wierzyć  z całego serca Jezusowi i Jego Slowu oraz świadczyć o Nim:”Bo jeśli ustami wyznasz, że Jezus jest Panem i uwierzysz  w sercu swoim,że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz.”(Rzym.10,9)
Drogi Czytelniku, nie wahaj się i jeszcze dziś nawróć się,korzystając z daru wielkiej łaski,jaką ofiaruje Ci Bóg.

“Zwycięzcy pozwolę zasiąść ze mną na moim tronie, jak i J a zwyciężyłem i zasiadłem wraz z Ojcem moim na jego tronie.”(Obj.3,21)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @ateistarzeczoczywista:
  :)"Głupi rzekł w sercu swoim:Nie ma Boga!:(Psalm 14,1)
  Powiedz mi na czym budujesz swoja wiarę i swoje życie?:) skoro nie wierzysz z Boga :)Bo ja opieram się na Biblii ,bo ona jest moim drogowskazem ,testamentem od samego Boga :) bo jak nam mówi Słowo Boże 2 List św.Pawła do Tymoteusza 3,16-17:16)"Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki,do wykrywania błędów,do poprawy,do wychowywania w sprawiedliwości.
  17)Aby człowiek Boży był doskonały,do wszelkiego dobrego przygotowany.":)
  Biblia to moje dziedzictwo mój najcenniejszy skarb jaki mogłam kiedykolwiek posiadać:) pozdrawiam
   
 •  
   
  no rzecz jasna że każdy może xdd
   
 •  
   
  Dam wam taką radę, jeżeli wam się nie podoba co pisze Wiolka, to nie wchodźcie na tego bloga :) A jak już wchodzicie, to wykażcie się kulturą i nie przeklinajcie :) Czy właścicielka tego bloga, rzuciła wam jakąś obelgę, że używacie niecenzuralnych słów? :) Jak widzicie jest to blog o Bogu, a jego właścicielka nie jest katoliczką i chce (z tego co czytam) powiedzieć wam prawdę Biblijną, a nie herezje kościoła katolickiego :) A jeśli się z tym nie zgadzacie to możecie podyskutować w normalny sposób :) Czy jest coś złego w tym, że Wiolka chce abyście byli zbawieni? Bo jak się jest ateistą i się w nic i nikogo nie wierzy to czy Bóg się przyzna do takiej osoby która w ogóle w niego nie wierzy? A jeżeli chodzi o kk, to Bóg powiedział, że Marię trzeba czcić i uważać ją za drugiego Boga? Jest przykazanie nie będziesz miał innych Bogów oprócz mnie, a katolicy czczą Marię. Ona była zwykłą kobietą i nic więcej :) Radzę się wam zastanowić nad tym :) Spokojnej nocy :) Pozdrawiam :)
   
 •  
   
  @ateistarzeczoczywista
  ... zastanów się nad tym wszystkim ,rozejrzyj się do okoła siebie i spójrz w niebo:) czy to wszystko mogło powstać samo z siebie??? a może przez wybuch jak twierdzi nauka? lecz przez wybuch nic jeszcze nie powstało ,a raczej wszystko się rozwala:) a może przez ewolucje powstałeś? to zastanów się minęło już tyle lat ,a małpa nadal jest małpą,a i uważaj gdy pójdziesz do sklepu i czasami w konserwie ,lub w dżemie nie zjedz przez przypadek swojego wujka czy ciotki :D:)bo po otwarciu tworzą się  mikro bakterie i czasami z nich powstanie twój przodek :)popatrz na siebie, na akt stworzenia,czy to nie jest dzieło kogoś potężnego wszechmocnego ,wszechwiedzącego,potęgi ? sam nie mogłeś powstać ,ktoś trzymał piecze nad twoim stworzeniem abyś urodził się doskonały i tym kim jest sam Bóg:)dziś odrzucasz Go,nie chcesz w niego uwierzyć ,bo zawiodłeś się na rodzicach gdy wciskali ci kłamstwo o
  sw.Mikołaju i nie tylko :) tacy są ludzie zdolni więcej do złego jak do
  dobrego
   
 •  
   
  @ateistarzeczoczywista: :)
  Głupi rzekł w sercu swoim:Nie ma Boga!(Psalm 14,1)
  Raduj się,młodzieńcze,w swej
  młodości
  i bądź dobrej myśli,póki jesteś
  młody.
  Postępuj tak,jak każe ci serce,
  i używaj,czego pragną twoje oczy.
  Lecz wiedz,że za to wszystko
  pozwie cię Bóg na sąd.(Kaz.11,9)
  A dla twej świadomości to wiedz,że nie jestem katoliczką ,tak więc bajeczka o świętym mikołaju mnie nie interesuje,ani różne praktyki religijne tego wyznania :)
  Ty nie wierzysz w Boga tak jak w mikołaja ,dla ciebie Bóg to są bajki wymyślone przez rodziców,to twoje sprawa:) Ja jednak wierze w istnienie Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa,który oddał swoje życie za mnie i za ciebie,nie ważne że Ty to odrzucasz a jednak Jezusa zmarł za nas abyśmy mieli dostęp do Boga Jego krew oczyszcza Ciebie minie od grzechów i pragnie abyś nie odrzucał jego łaski i przyjął Jego śmierć jako okup
  doskonały za grzechy przed Bogiem :) Jezus woła cię abyś przyszedł do Niego i uczynił Go swoim Panem i Zbawicielem.
   
 •  
   
  @ateistarzeczoczywista: :)
  tak jestem świadoma tego co tu na tym mini blogu piszę :) a jeśli ci się nie podoba to co tu jest napisane to powiedz ,czego tu szukasz ?:)
   
 •  
   
  @milena: :) troszkę delikatniej nie zniżaj się do poziomu slamsów :) :D :D :*
   
 •  
   
  @gość: :)
  skoro ja jestem pogięta i tragicznie głupia, to kim ty jesteś?:)
   
 •  
   
  @Kochamgalerianki: :)jeśli ci się nie podoba to co pisze to po prostu  nie wchodź :) pamiętaj że kiedyś staniesz przed Bożym tronem i odpowiesz za wszystko :)pozdrawiam i życzę milutkiego i spokojnego wieczorku :D
   
 • awatar
   
   
  milena
  CZEPIASZ SIĘ BO ZAZDROŚĆ CIĘ ZŻERA:) :d
   
 • awatar
   
   
  milena
  Kochamgalerianki :) jesteś pojeb :D :p
   
 • awatar
   
   
  gość
  Jestes pogieta i tragicznie glupia... nie truj ludziom!!
   
 •  
   
  co ty tu kurwa pirzesz no powiedz co ateistazeczoczywista idz sobie na ten blog z gosciem pogadaj zmżdzejesz